Zapomniała(e)ś o terminie zwrotu książek i naliczyła Ci się już opłata? Było to rok, dwa lata temu i obawiasz się dużej kwoty?
Zależy nam abyś do nas wrócił Czytelniku, a książki mogły być wypożyczane również przez inne osoby.
Dlatego przez cały grudzień zapraszamy naszych zapominalskich do oddawania książek bez ponoszenia opłat. Zróbmy sobie prezent na święta!
