BOOM! Na komiksy i gry planszowe w Baniosze

Data publikacji: 15/11/2021

Wtorkowe spotkanie Klubu Gier Planszowych, które odbyło się 9.11 w Filii w Baniosze, cieszyło się sporym zainteresowanie. Dzieci miały okazję zagrać w nowe gry, takie jak Lato z komarami, gdzie pozbywamy się kart z rąk na wspólny stos, ale musimy uważać, aby zostać na koniec z jak najmniejszą ilością punktów karnych. Drugą grą, która okazała się strzałem w dziesiątkę, była gra karciana Łap za słówka! Do niej, potrzebujemy kartki i długopisu, gdzie musimy zapisywać słowa pasujące do podanej kategorii oraz zawierające 2 określone litery. Na przykład zwierzęta z literami „Z” i „E”- Zebra. Gry otrzymaliśmy w ramach akcji BOOM! Na komiksy i gry planszowe w bibliotece”, która zrealizowana została przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego wspólnie z wydawnictwem Story House Egmont Sp. z o.o. Bardzo dziękujemy.

Zapraszamy na kolejne spotkanie do Filii Baniocha, które odbędzie się 9 grudnia, w godzinach 16:00-18:00.