Cała Góra Czyta Dzieciom – spotkanie z instruktorem WOPR

Data publikacji: 19/06/2019

18.06.2019 odbyło się ostatnie przed wakacjami spotkanie w ramach akcji “Cała Góra czyta dzieciom”. Naszym gościem był Pan Wojciech Kochański, instruktor piaseczyńskiego WOPR. Pan Wojciech przeczytał dzieciom książkę pt. “Łukasz ratuje misia, czyli jak udzielać pierwszej pomocy”. Dowiedzieliśmy się, jak pomóc osobie poszkodowanej, a każdy chętny uczestnik mógł sam spróbować, krok po kroku wykonać schemat udzielania pierwszej pomocy. Oprócz tego dowiedzieliśmy się, jak bezpiecznie wypoczywać nad wodą, a także zapoznaliśmy się ze sprzętem ratowniczym. Dziękujemy Wojciechowi Kochańskiego za cenną lekcję wiedzy, która na pewno przyda się przed wakacjami.