Serdecznie zapraszamy do wspólnego spędzenia czasu w bibliotece przy grach planszowych i karcianych. Do wyboru mamy już kilkanaście gier, zarówno dla małych, jak i tych większych planszówkomaniaków!
Najbliższe spotkanie 3.12.2019 w Czytelni Biblioteki w godz. 16-18.