Wczorajsza pogoda nie rozpieszczała, lecz nie przeszkodziło to naszym uczestnikom w spotkaniu przy grach planszowych. Poznaliśmy nową grę- Domek, w której „budujemy” nasz wymarzony dom, czyli sami decydujemy, czy chcemy mieć 3 salony, 2 kuchnie lub pokój gier. Zainteresowaniem cieszyły się również gry takie jak Everest, Ramzes oraz 5 sekund. Również dużym zainteresowaniem cieszyły się kolorowanki ????
Dziękujemy za udział w zajęciach oraz zapraszamy na kolejne, które odbędzie się w dniu 17 marca, w godzinach 16:00-18:00.