Wczoraj w Bibliotece odbyło się kolejne spotkanie Klubu Gier Planszowych. Największym zainteresowaniem cieszyły się gry zręcznościowe: Radosne Króliczki oraz Mistakos.
Naszą kolekcję wzbogaciła nowa gra: Bitwa o Tortugę- wcielamy się w rolę kapitanów statków i poprzez dobre planowanie musimy pokonać inne okręty. Gra jest podobna do warcab, uczy samodzielności w podejmowaniu decyzji i trenuje myślenie.
Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkania, które odbędą się w czasie ferii w dniach 11, 14, 18, 20 lutego w godzinach 11-13 oraz 25 lutego o godzinie 16-18.