We wtorek, 2 grudnia odbyło się kolejne spotkanie Klubu Gier Planszowych. Mieliśmy okazję zagrać w nowe gry, które wzbogaciły naszą kolekcję- Ramzes oraz Everest. Wszyscy uczestnicy świetnie się bawili. Serdecznie zapraszamy na następne spotkanie, które planujemy w przyszłym roku.