W czwartkowe popołudnie, 9 czerwca 2022, odbyło się kolejne spotkanie z grami planszowymi w bibliotece w Górze Kalwarii.
Podczas spotkania graliśmy w nasza ulubioną grę czyli “Władcę Pierścieni” (oczywiście na własnych zasadach!) oraz w grę Dixit, która urzekła nas swoją grafiką i pobudziła naszą wyobraźnię.
Młodsi uczestnicy grali w jengę, klocki, układali puzzle a nawet mega domino które zamieniali w tor przeszkód.