Po długiej przerwie spotkaliśmy się w ramach Klubu gier planszowych w filii w Baniosze. W miłej i gwarnej atmosferze udało nam się zagrać w większość gier przygotowanych na spotkanie. Największą popularnością cieszyły się Sprytna Ośmiornica oraz Everest. Uczestnicy z zaangażowaniem sięgnęli również po gry karciane oraz Dobble i Duszki. Udało się też zagrać w quiz “Wiem wszystko!”, gdzie gracze mieli za zadanie odpowiadać na pytania z różnych dziedzin oraz wykazać się znajomością przysłów.
Dziękujemy za udział w spotkaniu oraz zapraszamy na kolejne, które odbędzie się 27.04., w godzinach 16:00-17:00. Zapisy: 572 377 922