Wakacje w pełni, jednak nie wszyscy miłośnicy Klubu Opowiadaczy Fabuł wyjechali nad morze, jeziora czy w góry. 17 lipca odbyło się zatem kolejne spotkanie, w barwnym i licznym gronie rozmawialiśmy o książkach, pasjach oraz naszym wspólnym projekcie literackim. Taki też scenariusz przewidujemy na sierpień, przy czym motywem przewodnim będzie herbata… Nie tylko kontynuować będziemy rozmowę o tym napoju, ale także zaparzać i delektować się 😊
Zapisy do klubu w wypożyczalni dla dorosłych, tel. 508 677 581
