Klub Rękodzieła – bransoletki na łańcuszku oraz makrama

Data publikacji: 20/10/2020

17.10.2020 po długiej kilkumiesięcznej przerwie spotkaliśmy się w sobotnie przedpołudnie na warsztatach z rękodzieła.

Jak co miesiąc, uczestniczki tworzyły piękne bransoletki wybierając według swojego uznania technikę oraz materiały. Tak powstały bransoletki na łańcuszku oraz tworzone techniką makrama.

Panie, które na poprzednim spotkaniu podjęły się tworzenia bransoletki  lub zawieszki tkanej na krośnie z koralików Czechmates Tile, kończyły swoje prace. Jak się okazało, praca na krośnie to ogromne wyzwanie, ale noszenie bransoletki tworzonej przez kilka godzin, daje ogromną satysfakcję.

Kolejne spotkanie 21.11.2020 w sobotę o godz. 10. Zapraszamy zainteresowane osoby, które chciałyby spróbować swoich sił w tworzeniu biżuterii. Na każdym spotkaniu dostępne są materiały i narzędzia do wykonywania prac różnymi technikami, na różnym poziomie trudności. Każda z Pań znajdzie coś dla siebie.