Klub Rękodzieła dla Dorosłych – tworzenie biżuterii na krośnie

Data publikacji: 20/01/2020

18.01.2020 po raz kolejny spotkaliśmy się w sobotnie przedpołudnie na warsztatach z rękodzieła.

Jak co miesiąc uczestniczki tworzyły piękne bransoletki na łańcuszku, gumce oraz drucie pamięciowym. Powstały również kolczyki z kamieni i muszli. Po raz pierwszy mieliśmy możliwość tworzyć bransoletkę tkaną na krośnie z koralików Czechmates Tile.  Różnokolorowe, kwadratowe koraliki z podwójnymi wierceniami pięknie się układały tworząc ciekawe wzory. Tkanie bransoletek na krośnie jest bardzo czasochłonne, dlatego Uczestniczki które podjęły się tego, będą kończyły bransoletki na kolejnym spotkaniu.