Lekcja biblioteczna z grupą Słoneczek

Data publikacji: 22/09/2021

22.09. odwiedziły nas dzieci z Samorządowego Przedszkola nr 1. Podczas odwiedzin porozmawialiśmy o zasadach panujących w bibliotece, jak należy się zachowywać oraz co to znaczy, że książki się wypożycza. Część przedszkolaków już jest naszymi Czytelnikami, co nas bardzo cieszy, i dlatego doskonale znały odpowiedzi na nasze pytania.

Dzieci wysłuchały książki “Kicia Kocia w bibliotece” oraz opowiadały jakie są ich ulubione bajki i bohaterowie. Na koniec wszyscy kolorowaliśmy obrazek z kotkiem. Dzieci stworzyły różnobarwne, magiczne kotki.

Przypominamy, że dla wszystkich dzieci w wieku 4-7 lat wydajemy kartą Małego Czytelnika, na której można zbierać naklejki podczas wizyt w bibliotece

Dziękujemy za spotkanie i do zobaczenia w bibliotece!