Licytuj książki na aukcji WOŚP

Data publikacji: 18/01/2021

Finał z głową – takie jest hasło przewodnie kolejnej edycji zbiórki organizowanej przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Tym razem Fundacja skupi się na zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Jest to już drugi Finał WOŚP dedykowany laryngologii.

W tym roku Gminna Biblioteka Publiczna w Górze Kalwarii wspiera szczytny cel Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W ramach 29. Finału nasi bibliotekarze przekazali na aukcje dwie książki wybitnych polskich pisarzy – Olgi Tokarczuk i Wiesława Myśliwskiego. Zapraszamy na stronę aukcje.wosp.org.pl oraz na poniższe bezpośrednie linki do aukcji

W naszej placówce  przy ul. Sajny 1 można wesprzeć WOŚP wrzucając symboliczną złotówkę do puszki umieszczonej wewnątrz lokalu.
Wyniki licytacji z dnia 5.02.2021: