Marcowy Przystanek czytanek w Baniosze

Data publikacji: 20/03/2023

Kolejne spotkanie z cyklu „Przystanek czytanek”, które odbyło się w Filii w Baniosze minęło na czytaniu oraz rozmowach o wiośnie. Na początku przeczytaliśmy książkę pt.: „Zieleń”, gdzie poznaliśmy historię małego Edzia, który kochał zimę i pragnął stworzyć najlepsze, najszybsze i najpiękniejsze sanki na świecie. Niestety praca pochłonęła go na tyle, że kiedy wyszedł, aby zaprezentować je kolegom, okazało się, że spadł deszcz, który rozpuścił śnieg. Jak Edzio sobie poradzi nie mogąc wykorzystać sanek?

Po czytaniu dzieci szukały obrazków przedstawiających wiosnę i przyklejały je do odpowiednich okienek. Na koniec ozdobiliśmy sukienkę Pani Wiosny 😊

Dziękujemy za udział w zajęciach oraz zapraszamy na następne, w kwietniu, obowiązują zapisy- tel.: 572 377 922.