Spotkanie autorskie z Dorotą Milli- relacja

Data publikacji: 23/05/2022

W piątek Bibliotekę w Górze Kalwarii odwiedziła Dorota Milli, autorka powieści obyczajowo-romansowych. Niezwykle ciekawą rozmowę z gościem poprowadziła Magdalena Knitter.

Spotkanie rozpoczęliśmy od odsłuchania fragmentu audiobooka jednej z książek pisarki. Poznaliśmy jej opinię na temat takiej formy czytelnictwa. Był to wstęp do interesującej dyskusji o jej twórczości, pomysłach i planach na przyszłość. Dorota Milli opisała uczestnikom swój warsztat pracy i źródła twórczej inspiracji. Spotkanie minęło w bardzo serdecznej atmosferze. Przybyli goście mogli zadać autorce nurtujące ich pytania. Na zakończenie nie mogło zabraknąć wspólnych zdjęć i autografów na książkach.

Dziękujemy Dorocie Milli za odwiedziny, otwartość i niezwykle interesującą opowieść o swojej twórczości. Olbrzymie podziękowania przesyłamy również Magdalenie Knitter, która zapewniła przyjazny klimat spotkania oraz licznej publiczności.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.