Spotkanie DKK dla dzieci z audiobookiem “Kubuś Puchatek”

Data publikacji: 30/01/2023

Noworoczne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla dzieci i młodzieży poświęcone było książce „Kubuś Puchatek” A. A. Milne. Po raz pierwszy zamiast tradycyjnej książki naszą lekturą był audiobook. Okazało się iż taka forma czytelnictwa nie jest obca uczestnikom DKK, ale stało się to podstawą dyskusji na temat różnic pomiędzy odbiorem książki drukowanej, a jej audiobookowego odpowiednika. Uczestnicy z entuzjazmem dzielili się swoimi doświadczeniami i przemyśleniami. Poruszony został także temat adaptacji telewizyjnych i kinowych, zarówno Kubusia Puchatka jak i innych znanych powieści.

Zapraszamy na kolejne spotkanie, które odbędzie się już 27.02.2023. Poświęcone będzie książce „Przyjaciel Północy” Ilony Wiśniewskiej.