24 września w Filii w Baniosze odbyło się spotkanie z rękodzieła. Dzieci tworzyły obraz z bukietem jesiennych liści w wazonie. Do wykonania pracy, wykorzystane były: tektura, karton oraz farby. Najpierw pomalowaliśmy tło, następnie wycięliśmy wazon z kartonu i również pomalowaliśmy. Gdy farby wysychały, odrysowaliśmy od szablonu liście z tektury, które dzieci pomalowały jesiennymi kolorami. Po przyklejeniu wazonu oraz liści, uczestnicy zabrali się za dekorację samoprzylepnymi diamencikami.
Dziękujemy za udział w zajęciach oraz zapraszamy na kolejne, które odbędą się w dniu 21 października , godz. 16:00-18:00.
Obowiązują zapisy: 572 377 922