ul. Ks. Z. Sajny1, 05-530 Góra Kalwaria

Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

Odwołane / Domowy kompostownik- warsztaty

14 marca 2020 @ 10:00 - 12:00

Zapraszamy na drugie spotkanie z Julią Wizowską, autorką książki „Nie śmieci”. Tym razem będą to warsztaty z robienia domowego kompostownika.

Podczas styczniowego spotkania największym zainteresowaniem cieszył się temat domowych kompostowników. Bo jak to można mieć kompost w domu, w kuchni? A właśnie, że można!
Na sobotnich warsztatach Julia zaprezentuje jak zrobić taki kompost, aby latem nie męczyć się z wynoszeniem do altany śmietnikowej odpadów bio i uzyskać biohumus do kwiatków.

* Na warsztatach uczestnicy dowiedzą się jakie są regulacje prawne dotyczące kompostowania na balkonie w bloku wielorodzinnym.
* Prowadząca warsztaty rozwieje najpopularniejsze mity dotyczące kompostu (dobrze prowadzony kompostownik wcale nie śmierdzi!),
* Każdy uczestnik wykona swój własny kompostownik – Umieści w nim odpowiednie podłoże i wprowadzi do nowego domu dżdżownice. W ten sposób z warsztatu, każdy wróci z gotowym do użycia kompostownikiem!

Dodatkowo dla każdego uczestnika mamy prezent – zestaw materiałowych woreczków na warzywa i owoce.

Na warsztaty obowiązują zapisy, liczba miejsc jest organiczna..

Szczegóły

Data:
14 marca 2020
Czas:
10:00 - 12:00
Wydarzenie Categories:
,

Miejsce

Czytelnia Biblioteki
Czytelnia Biblioteki ul. ks. Sajny 1, 05-530

Gminna Biblioteka Publiczna w Górze Kalwarii

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Menu

Gminna Biblioteka Publiczna w Górze Kalwarii

ul. Ks. Z. Sajny 1
05-530 Góra Kalwaria

Wypożyczalnia dla dorosłych:
508 677 581
Wypożyczalnia dla dzieci i młodzieży:
508 679 366