• To event minęło.

Spotkanie DKK w październiku

19 października 2020 @ 17:00 - 18:00

Serdecznie zapraszamy na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki 17 października o godz. 17.00 przy kawie ( i nie tylko) porozmawiamy o książce “Aleja Tajemnic” Johna Irvinga

Czternastoletni Juan Diego, który urodził się i dorastał w Meksyku, ma młodszą siostrę Lupe, która myśli, że zna przyszłość, zwłaszcza swoją i brata. Jest telepatką, czyta w myślach i umie bezbłędnie rozszyfrować przeszłość większości ludzi, z którymi ma do czynienia. Z przyszłością różnie bywa, ale wyobraźcie sobie, co czuje dziewczynka, która myśli, że wie, co czeka ją lub osobę, którą najbardziej kocha. Do czego się posunie, aby odwrócić bieg przeznaczenia?
„Aleja tajemnic” to opowieść o tym, co spotyka Juana Diego na Filipinach, gdzie wydarzenia z przeszłości – z Meksyku – ścierają się z tym, co ma dopiero nastąpić.

Serdecznie zapraszamy po odbiór książek, ze specjalnej puli dla uczestników DKK

Data:
19 października 2020