Czerwcowy Przystanek Czytanek w Baniosze

Data publikacji: 26/06/2023

22.06.2023r. w Filii w Baniosze odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Przystanek czytanek”. Na początku przeczytaliśmy książkę pt.: „Coś tu nie pasuje!”. Mała Ewa z rodzicami oraz ich piesek Fafik wybrali się pociągiem na wakacje do dziadków. Na miejscu dziewczynka pomagała sadzić kwiatki, zbierać owoce i warzywa, a wolnej chwili bawiła się na plaży oraz w wesołym miasteczku. Tylko cały czas miała wrażenie, że coś tu się nie zgadza… Tylko co?

Razem z dziećmi postanowiliśmy wyjaśnić zagadkę, co do siebie nie pasuje. Czy z drzewa zbieramy marchewki albo na plaży opala się ryba w okularach? Wakacje Ewy były bardzo zwariowane!

Następnie dzieci wykonały rybkę z kółeczek.

Dziękujemy za udział w zajęciach!