Wczorajsza pogoda nie rozpieszczała, ale nie przeszkodziło to w spotkaniu Klubu Gier Planszowych, które odbyło się w Filii w Baniosze. Dzieci najchętniej grały w grę Duszki, gdzie za zadanie mieli, złapać jak najszybciej odpowiedni przedmiot, po wcześniejszym wylosowaniu karty. Druga grą była Make’n’Break, gdzie zmierzyliśmy się z różnymi poziomami trudności i zręcznie układaliśmy klocki na czas. Zapraszamy na kolejne spotkanie do Filii Baniocha, które odbędzie się 14 października, w godzinach 16:00-18:00.