Po wakacyjnej przerwie, 28 września w Filii Baniocha odbyło się kolejne spotkanie Klubu Gier Planszowych. Dzieci z wielkim entuzjazmem grały w takie gry jak: Boom Boom, DR Eureka, Sprytna Ośmiornica i Mistakos. Jednak największym zainteresowaniem cieszyła się gra karciana Dobble, w której gracze starają się jak najszybciej odnaleźć i nazwać wspólny symbol swojej karty z kartą ze stosu na środku stołu.
Graczom dziękujemy za udział w spotkaniu oraz zapraszamy na kolejne, które odbędzie się 26 października w godzinach 16:00 -17:00. Zapisy: 572 377 922.