Klub Rękodzieła w Baniosze- czerwiec

Data publikacji: 23/06/2022

21 czerwca w Filii w Baniosze odbyło się kolejne spotkanie z rękodzieła. Dzieci tworzyły kwiat do zawieszenia. Potrzebowaliśmy: kartonu w kształcie koła, papieru kolorowego, kleju i nożyczek. W pierwszej kolejności uczestnicy wycinali kwadraty z papieru, a następnie z jednej strony smarowali klejem i zwijali kartkę tak, alby powstał rożek. Była to długa i ciężka praca, ponieważ wyszło aż 68 rożków, lecz nie zniechęciło to dzieci do dalszej pracy. Po zrolowaniu wszystkich papierów, dzieci naklejały je na okrągłą tekturę, jeden przy drugim, aż powstał piękny, bujny kwiat.

Dziękujemy za udział w zajęciach oraz po wakacjach zapraszamy na kolejne spotkania z rękodzieła do Filii Baniocha.