W ubiegłym tygodniu w spotkaniu z książką w filii w Baniosze uczestniczyła klasa IB. Czytaliśmy książeczkę pt. „Czarownica i zimowe szaleństwa” autorstwa Mai Strzebońskiej. Wspólnie rozmawialiśmy o ulubionych zabawach na śniegu i sportach zimowych. Dzieci chętnie podzieliły się swoimi pomysłami na aktywne spędzenie ferii zimowych. Na zakończenie naszego spotkania dzieci wykonały drzewko oprószone śnieżynkami. Dziękujemy za odwiedziny!