Spotkanie DKK dla dzieci i młodzieży z poezją o miłości

Data publikacji: 29/02/2024

Luty znany jest jako miesiąc miłości dlatego podczas spotkania DKK dla dzieci i młodzieży rozmawialiśmy o poezji poświęconej właśnie temu uczuciu. Uczestnicy przynieśli wybrane przez siebie wiersze dotyczące miłości po czym przedstawili je pozostałym obecnym wraz z własną interpretacją oraz wyjaśnieniem dlaczego pośród wielu dzieł wybrali akurat to. Odpowiedzi było wiele jak odcieni miłości od zwykłego “podobał mi się”, aż po odczuwanie najgłębszych emocji podczas czytania. Znaleźli się również odważni by zaprezentować własną twórczość co godne jest podziwu zarówno za odwagę jak i talent poetycki.

Zapraszamy na kolejne spotkanie już 18.03.2024 podczas którego omawiać będziemy książkę Anny Benning pt. : “Vortex : dzień w którym rozpadł się świat”.