Wakacyjne zajęcia z rękodzieła- relacja

Data publikacji: 26/07/2021

20, 21 oraz 23 lipca odbywały się w bibliotece- Filia Baniocha, Wakacyjne zajęcia z rękodzieła. Podczas zajęć dzieci uczyły się różnego rodzaju technik plastycznych, które mogą doskonalić samodzielnie w domu. Pierwsze zajęcia rozpoczęliśmy od wykonania ozdoby z papierowej wikliny. Dzieci nauczyły się jak poprawnie skręcać rurki z gazet, a następnie przyklejały je na szablon. Później malowały go farbami i ozdabiały. W środę dzieci tworzyły ramkę na zdjęcia. Przy pomocy kartonów, farb oraz papieru, udało się stworzyć przepiękne ramki. Ostatniego dnia tworzyliśmy pudełeczka eksplodujące, metodą scrapbooking. Do wykorzystania było mnóstwo papierów kolorowych, papierów do scrabooking, szablonów, wełny, kredek oraz napisów. Dziękujemy za udział w zajęciach!